Kõik metallist

astera.ee

Hinnapäring saada siit!

Katuse turvaelemendid ja tarvikud

Pakume laias valikus tooteid katuse ja hoone turvaliseks hoolduseks, ligipääsuks ning kontrolliks: katuse- ja seinaredelid, katusesillad, katusepiirded.

Talvisel ja varakevadisel perioodil on eriti tähtis, et hoonete katustelt allalibisev lumi ja jää ei ohustaks läheduses olevaid inimesi ega kahjustaks vara. Turvalisuse tagamiseks paigaldatakse hoonete sissekäikude, kõnnitee kohal olevate katuseservade, ka katuseakende lähedusse kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist lumetõkked ja hooldesillad. Pakume ka lisatarvikud kõikidele katusetüüpidele – vasturauad, kinnitused ja lumetõkketorud.

Korrektselt paigaldatud ja hooldatud katuse turvatooted garanteerivad pikema kasutusea ka hoone katusele kui: vältida katusekattematerjali soovimatut vigastamist, kogunev lumi ja jää ei avalda liigset survet paigaldatud vihmaveesüsteemidele, erinevad kinnitus- ja ühendusdetailid säilivad aastaid kui uued.

Kõik pakutavad turvatooted on valmistatud 2,5mm kuumtsingitud terasest, kliendi soovil ja hoone disainiga sobimiseks on võimalik tooteid osta ka pinnakattega (pulbervärv).

Meie insenerid pakuvad Teile terviklahenduse alates projekteerimisest kuni paigalduseni.

Tehnoloogias kasutame alumiiniumkeevitust, roostevaba terase keevitust, argoonkeevitust. Samuti kasutame erinevaid CNC juhtimisega seadmeid. Näiteks toru painutamisel juhib protsessi arvuti.

Meie koostööpartnerid tagavad tootele korrosioonikindla atraktiivse viimistluse.Küsimused, tellimine